INWESTYCJA

ZAKUP MIESZKANIA NA WYNAJEM

Interesuje Cię zakup mieszkania na wynajem?

Przekonaj się, że współpraca z CITYROOM to pewny wybór. Znajdziemy dla Ciebie najlepsze mieszkanie do zakupu pod wynajem i udzielimy gwarancji rentowności. Inwestując w nieruchomości, jednym z najważniejszych czynników determinujących wysoką stopę zwrotu jest cena zakupu. To już na tym etapie jesteśmy w stanie zarobić na danej nieruchomości. Bez wątpienia zakup nieruchomości na wynajem to na dzień dzisiejszy najbezpieczniejsza forma ulokowania środków. Okazji inwestycyjnych nie ma niestety na internetowych portalach ogłoszeniowych. Aby znaleźć prawdziwą perełkę, konieczne są odpowiednie kontakty i prawdziwe źródła okazji, dlatego właśnie współpraca z CITYROOM jest rozsądnym wyborem! Pewnym jest, że okazje inwestycyjne definiuje stan techniczny nieruchomości, im jest on gorszy tym większe pole do negocjacji. Przeprowadzenie remontu daje dodatkowo możliwość dostosowania układu pomieszczeń do naszych potrzeb, a ten znacząco wpływa na miesięczny zysku z najmu. Każdy z nas ma swoje doświadczenia z remontami i nie zawsze kojarzą się one dobrze. Znalezienie fachowej i terminowej ekipy remontowej nie jest łatwym zadaniem. I to jest kolejna korzyść płynąca ze współpracy z nami. Od dłuższego czasu współpracujemy z prawdziwymi fachowcami i to na wyłączność! Nie musimy czekać tygodniami na podjęcie współpracy. Profesjonalne wykonanie i wykończenie prac jest bardzo istotne, ponieważ nie tylko zapobiegnie rozmaitym problemom podczas najmu, ale w przyszłości pomoże w ewentualnej sprzedaży nieruchomości.

Czynniki, które bierzemy pod uwagę przy zakupie mieszkania:

  • Cena zakupu - okazją inwestycyjną nazywamy zakup ok. 15 - 20% poniżej średniej ceny rynkowej.
  • Stan prawny - skrupulatnie sprawdzamy nieruchomość oraz księgę wieczystą. Weryfikujemy czy nie ciąży na niej hipoteka, czy nie ma zameldowanych osób, czy nie jest zadłużona w spółdzielni.
  • Stan techniczny - naszym zadaniem jest sprawdzenie czy nie zostały dokonane jakiekolwiek zmiany bez odpowiednich dokumentów i pozwoleń.
  • Zakres prac remontowych - profesjonalna firma sporządza wycenę remontu oraz sprawdza stan instalacji wodnej, elektrycznej, wentylacyjnej i kanalizacyjnej. My przedstawiamy możliwości adaptacji przestrzeni aby zmaksymalizować dochód z najmu.
  • Lokalizacja - jedna z najważniejszych cech naszej okazji. To ona ma największy wpływ na atrakcyjność oferty dla potencjalnych najemców.
  • Wysokość opłat eksploatacyjnych - duże znaczenie mają opłaty związane z mieszkaniem (czynsz do spółdzielni, zużycie mediów).

Przy szukaniu mieszkań pod wynajem kierujemy się przede wszystkim opłacalnością wspólnej inwestycji. Opracowujemy strategię wynajmu, dostosowaną dla zakupionej nieruchomości i przerabiamy każdy wariant, aby zoptymalizować zyski. Uważamy, że dobrze zainwestowane pieniądze powinny się zwracać tempie min. 8-10% rocznie. Taką zasadę wyznajemy i się jej trzymamy, dlatego gwarantujemy naszym klientom właśnie taki zwrot. Poziom ten proponujemy gdy decydujesz się oddać nam takie mieszkanie w zarządzanie. Jeżeli masz wystarczająco dużo wolnego czasu, aby dopilnować najmu samemu – zwrot będzie jeszcze większy!

1.
Poszukiwanie nieruchomości na wynajem
2.
Selekcja nieruchomości na podstawie Twojego kryterium
3.
Wskazanie prognozowanej stopy zwrotu z inwestycji (z reguły powyżej 8% ROI)
4.
Przeprowadzenie procesów transakcji i negocjacji
5.
Optymalizacja układu pomieszczeń lokalu
6.
Remont z profesjonalną i zaufaną ekipą remontową
7.
Home staging (profesjonalne zdjęcia i aranżacja nieruchomości)
8.
Zarządzanie najmem kupionej nieruchomości (zapewnienie kompletu najemców)
9.
Opieka nad mieszkaniem, dbanie o stan techniczny i wizualny

Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom wybierzemy dla Ciebie nieruchomości, które mieszczą się w wyznaczonym przez Ciebie budżecie i zapewnią możliwie najwyższą stopę zwrotu. Zlecasz nam przygotowanie nieruchomości pod wynajem i zarządzanie najmem, a sam cieszysz się zyskiem i wolnym czasem. Podczas współpracy nie ciążą na Tobie sprawy techniczne i naprawy, nie interesują Cię również pustostany, a całość bierzemy na własne barki. Kryterium jakim kierujemy się przy wyborze najemców zapewnia regularny zwrot kosztów inwestycji, przez co dajemy Tobie gwarancje stałego czynszu. Z CITYROOM masz pewność, że uzyskasz najwyższe możliwe dochody z wynajmu Twojej nieruchomości. Wyszukane przez nas mieszkania to prawdziwe okazje inwestycyjne, które poparte są realnymi wyliczeniami. Jeśli chcesz aby transakcja zakupu mieszkania przebiegła bezpiecznie i zgodnie z planem zapraszamy Cię do współpracy.

W GÓRĘ